ECO

WATER

EcoWater , me eksperiencë gati 10 vjeçare në tregun e filtrimit dhe trajtimit të ujit.

Produktet tona mundësojnë në mënyrë ekskluzive trajtimin e burimeve të ujit të rrjetit dhe pusit, duke pastruar në  menyrë direkte nga elementet e dëmshe dhe të pa nevojshëm
 

Per uje te shendestshem!

0 +
Familje perdorin ecowater
0 +
Vitet në treg
0 %
Klientë të kënaqur

FILTRIM I UJIT NE 6 FAZA

Filter sedimenti prej polipropileni
Faza 1

| Ky filter largon grimcat e mëdha dhe sedimentet nga uji përmes një shtrese prej polipropileni.

Filter karboni i aktivizuar GAC
Faza 2

| Ky filter përdor karbon aktivizuar për të larguar ndotjet organike, kimikatet dhe shijen e padëshiruar nga uji.

Filter sekondar sedimenteve CTO
Faza 3

| Ky filter largon sedimentet e vogla, ndotjet organike dhe përmirëson shijen dhe aromën e ujit.

Membrana RO
(Reverse Osmosis)
Faza 4

| Me anë të teknologjisë së osmozës së kundërt, ky membranë heq ndotjet më të vogla dhe molekulat e panevojshme, duke prodhuar ujë të pastruar.

Post-filter karboni
Faza 5

| Ky filter i fundit përdoret pas membranës RO për të larguar ndotjet e mbetura dhe për të përmirësuar shijen e ujit të filtruar.

Filteri i mineralizimit
Faza 6

| Kjo fazë shton minerale të rëndësishme në ujë, duke e pasuruar atë me kalcium, magnezi, kalium dhe elemente të tjera të dobishme për shëndetin.

Bëni porosinë tuaj duke na kontaktuar
Ne konfirmojmë porosinë tuaj
transporti super i shpejtë dhe i sigurt
Shijoni ujë të pastër çdo ditë

TRANSPORT DHE INSTALIM I FILTRAVE

Ne jemi krenarë që ofrojmë më shumë se thjesht transportin të filtrave të ujit. Për ne, cilësia vjen së bashku me shërbimin profesionist të montimit dhe instalimit.
| TRANSPORTI DHE INSTALIMI FALAS
| E HËNË – E PREMTE
| 08:00 – 16:00

HISTORIA JONË

Në kompaninë tonë, jemi të pasionuar për ofrimin e zgjidhjeve të filtrimit të ujit të cilat janë të cilësisë të lartë. Udhëtimi ynë nisi me një vizion për të ndikuar pozitivisht në jetën e njerëzve duke ofruar filtra uji efektiv dhe të besueshëm.

Themeluar disa vite më parë, filluam si një ekip i vogël i përkushtuar për sigurinë e ujit të pijshëm. Zhvilluam sisteme inovative të filtrimit që i japin përparësi performancës dhe besueshmërisë.

Jemi krenarë për qasjen tonë të orientuar nga klienti, duke ofruar shërbim dhe mbështetje të jashtëzakonshme. Qëllimi ynë është të bëjmë ujin të pastër dhe të sigurt që të jetë i arritshëm për të gjithë.
Laboratory Control
Great Composition
Nano Filtration Level
Certificates of Quality
Play Video

PËRFITONI NGA UJI I FILTRUAR NË ÇDO MOMENT

| Filtrat tanë në veprim!
Zgjidhni filtrat tanë të ujit dhe përfitoni nga përvoja e një burimi të pastër dhe të freskët të ujit në shtëpinë tuaj. Filtroni ujin tuaj për shëndetin dhe mirëqenien tuaj!

WHAT OUR CLIENTS SAY

Testimonials
previous arrowprevious arrow
Slide
Silvia Stone
Barista
Suspendisse potenti. Vestibulum luctus justo sed nibh interdum, nec mollis sem convallis. Sed placerat sem ante, ut aliquam mauris lacinia ac. Praesent in diam eros.
Slide
Justin Fisher
Developer
Mauris iaculis erat eu libero scelerisque, vel consequat justo varius. Duis dapibus leo tempus lectus tempor, id ullamcorper lacus dignissim.
Slide
Lila Anderson
Student
Donec sodales metus arcu. Vestibulum lobortis, sem malesuada pulvinar mollis, justo tortor porta massa, et posuere leo tortor at felis. Sed placerat auctor felis ac rhoncus.
next arrownext arrow

OUR BLOG

Recent Posts
The average cost for water
Categories
Service

The average cost for water supplied to a home in the U.S. is about $2.00 for 1,000 gallons, which equals about 5 gallons for a penny. Suspendisse ultricies rutrum faucibus. Nullam aliquam lacinia felis, non semper erat convallis in. In ac lectus pharetra, porta turpis vel, elementum dui. Curabitur pretium magna scelerisque eros condimentum congue. […]

Why ice floats in water?
Categories
Glacier

Water expands by 9% when it freezes. Frozen water (ice) is lighter than water, which is why ice floats in water. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed maximus mollis malesuada. Sed suscipit, tortor nec sollicitudin tincidunt, massa ipsum vestibulum dui, ut mattis nisl nibh sit amet nibh. Etiam malesuada neque vel elit […]

Cucumbers are 95 percent water
Categories
Water

Cucumbers are 95 percent water, according to Ware. This makes cucumbers a great way to stay hydrated, especially during the summer. A cup of cucumber slices is “nearly as thirst-quenching as a glass of water,” according to Eating Well magazine. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed maximus mollis malesuada. Sed suscipit, tortor […]